Cyrilo – Metodské hodové slávnosti v CSS Nová Bošáca s Vlastou Mudríkovou

Cyrilo – Metodské hodové slávnosti v CSS Nová Bošáca s Vlastou Mudríkovou

Termín: 05.7.2015, 11:00

Na sviatok sv. Cyrila a Metoda, ktorí sú  patrónmi  kostola v Novej Bošáci, sa každoročne konajú hodové slávnosti.  Pri tejto príležitosti, v nedeľu  krátko pred jedenástou hodinou zavítala do Centra sociálnych služieb Nová Bošáca populárna heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková, ktorá našim klientom spríjemnila dopoludnie svojím folklórnym vystúpením. Heligonkárka a speváčka, ktorá svojou hrou na heligónku a neuveriteľne čistým spevom patrí medzi elitu slovenského folklóru. Hudba, skvelé občerstvenie a dobrí ľudia, čo k hodom neodmysliteľne patrí, nechýbali ani v našom zariadení.  Medzi  klientmi i Vlastou panovala výborná nálada, nakoľko naši klienti majú ľudovú hudbu veľmi v obľube.

Sme radi, že sa nám podarilo toto vystúpenie dostať aj ku ležiacim klientom, ktorých možnosti nejakej tej bežnej komunikácie so svetom sú značne obmedzené. Na  tvárach klientov bolo vidieť  úsmev, radosť a spokojnosť.

Snažíme sa o dodržiavanie tradícií, medzi ktoré hody určite patria a zároveň vytvárajú rodinnú atmosféru  spestriť program okrem hodového občerstvenia aj hudobným vystúpením.  Vystúpenie bolo veľmi príjemné a osviežujúce, plné spevu a hudby. Klienti odchádzali veľmi dobre naladení a s úsmevom na tvári.

Fotoalbum

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Máj 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Odber noviniek

Vyplňte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú chcete dostávať pravidelné správy o dianí v našom zariadení.